China North Industries Corporation (NORINCO), hem  Çin askeri ticaretinin öncüsü ve lideri hem  Çin’in Going Global stratejisini uygulamada önemli bir kuruluştur.  Dünya standartlarında çokuluslu bir şirket kurmayı hedefleyen NORINCO, savunma sanayi ürünleri, petrol, maden kaynakları, uluslararası ekonomik ve teknik işbirliği, uzmanlık alanlarında sürekli ve hızlı bir büyüme gören, ilerici çabaların bir sonucu olarak sorumlu operasyon ve sürdürülebilir kalkınma ile dünya çapında kendi operasyon ağını geliştirdi.

   NORINCO, öncelikle müşteri odaklı çalışma presibi ile beraber  askeri ekipman ve teknolojiler için mevcut askeri işlerde devrim yaratacak girişimlerde bulunmak amacıyla yola çıkmıştır. Bu bağlamda, uluslararası askeri ticaret pazarında yüksek teknoloji özelliklerine sahip savunma ürünleri geliştirir ve müşteri talebine uygun sistematik çözümler sunar. NORINCO, uluslararası askeri ticaret pazarında yüksek prestij kazanmış ve bir dizi silah ve ekipman ürün markası kurmuştur. 

   NORINCO, karşılıklı gelişimin amacına dayanarak, petrol ve maden kaynaklarının sanayileştirilmiş çalışması ile öne çıkarılan bir geliştirme modeli oluşturarak denizaşırı petrol ve maden kaynaklarının aranması, geliştirilmesi, üretimi ve ticaretini gerçekleştirmek için yurt içi ve yurt dışı uzmanlaşmış petrol ve maden işletmeleriyle işbirliği yapmaktadır.   

   Sosyal ve ekonomik kalkınmaya yön veren NORINCO, uluslararası ekonomik ve teknik işbirliğini ve sivil ürünlerin uzmanlaşmış operasyonunu sürekli besler. Demir yolu taşımacılığı, elektrik enerjisi inşaatı, sivil patlatma ürünleri ve patlatma servisi, ağır hizmet araçları ve mühendislik ekipmanı, yeni enerji ve lojistik gibi ticaret alanlarında bir dizi profesyonel marka kurdu.  

   NORINCO, ürün yeniliklerini ilerletmeye, teknolojiyi ve hizmeti geliştirmeye, gelişim başarılarını paylaşmaya ve her evden ve yurt dışından arkadaşlarınızla daha iyi bir gelecek yaratmaya devam edecek!