Şirketimizin hizmetlerine lojistik, gayrimenkul, uluslararası sergiler ve mülk varlıkları dahildir.

NORIMC Lojistik Co Ltd, geniş tecrübe ve uzmanlık ile büyük çaplı ekipman taşımacılığı, proje lojistiği, genel tesis nakli, ekipman taşımacılığı, uluslararası proje lojistik görevlerini kapsayan şirketimizin lojistik koludur. Tehlikeli mal taşımacılığı ve bunun gibi dikkat isteyen işlerde profesyonel bir ekiple ve dinamik bilgi ağı teknolojisi desteği ile büyük deniz taşımacılığı şirketleri ile iyi bir ilişki üzerine kurulu olan şirketimiz, düzinelerce uluslararası bazlı lojistik faaliyetini tamamlamıştır.

NORINCO WK Properties Co., Ltd iç arazi kaynaklarını entegre ederken bir yandan da harici pazarı araştıran, arazi pazar teklifi, açık artırma, listeleme ve stratejik ortaklık yoluyla arazi kaynaklarını rezerve eden şirketimizin gayrimenkul kolunu yürütmektedir. Şu anda, başarılı bir şekilde iki düşük yoğunluklu konut projesi geliştirdi: 1) Pekin Yizhuang Kalkınma Bölgesi ve Guangzhou Nansha Geliştirme Bölgesi 2) Pekin Shijingshan Yinhe iş bölgesi F bloğu.

NORINCO Easun Hotel Management Co, Ltd ise şirketimizin otel işletmesine ait gerekliliklerini yerine getirmektedir. Yetkili bölgelerdeki oteller; Pekin, Guangzhou, Shenzhen, Chengdu, Taiyuan ve 167.600 metrekarelik toplam alanı kapsayan, 1.086 oda ve 1.243 milyon RMB toplam gayrimenkul varlıklarına sahiptir. Otelcilik endüstrisi, profesyonel, grup ve ölçek geliştirme yoluna bağlıdır. Bunun yanısıra Çin’in yerel otel yönetimi şirketleri arasında etkin bir güç haline gelmek için tanınmış bir otel yönetim markası yaratmaya çabalamaktadır.

North International Exhibition Co, Ltd şirketin uluslararası sergi işletmesini yürütmektedir. Ticaret Bakanlığı ve Çin Uluslararası Ticaretin Teşviki Konseyi tarafından ortaklaşa yetkilendirilen uluslararası katılımcılardan biri olarak, yurtdışında düzenlenen çeşitli profesyonel ve kapsamlı sergilere katılmak için yerli katılımcıları organize etme görevini üstlenmektedir. Sergi ve iyi hizmet itibarını düzenleme konusunda geniş deneyime sahip olan Avrupa ve Asya-Pasifik ülkelerinin, büyük ölçekli sergi acenteleri ile ortaklık kuran şirketimiz; aynı zamanda yerli büyük ölçekli uluslararası sergi pazarını da araştırmaktadır. Buna ek olarak, Çin Uluslararası Savunma Fuarı, Uluslararası İş Makineleri Fuarı, Uluslararası Özel Profesyonel Araba Fuarı ve Pekin Uluslararası Afet Yardım Ekipmanları ve Teknolojisi gibi pek çok tanınmış sergi markası içinde yer alıyor.