how to write an essay in english composition freeessaywriter how to write cover letter reed
how to write an essay harvard https://freeessaywriter.org/ how to write with left hand
how to write a essay in english paperhelp how to write an essay about yourself

Bu web sitesi, China North Industries Corporation (NORINCO) tarafından hazırlanmıştır. Bu web sitesine girmek, gezmek veya kullanmak isteyen herhangi bir kişi önceden yasal bildirimi okumalıdır. Yasal bildirimi kabul etmiyorsanız, lütfen girmeyin. Devam etmek istiyorsanız, bu ifadeyi okuyup anladığınızı ve bunlara tabi olmayı kabul ettiğiniz anlamına gelir ve ilgili tüm kanunlara veya düzenlemelere uyduğunuz anlamına gelir. NORINCO, bu bildiriyi önceden haber vermeksizin değiştirme, gözden geçirme ve yenileme haklarını elinde tutar.

Telif hakkı bildirimi:

Bu sitedeki herhangi bir içeriğin telif hakları (veriler, sözcük, şema, resim, ses veya video dahil fakat bunlarla sınırlı olmayan), NORINCO’ya veya ilgili taraflara aittir. Önceden yazılı bir anlaşma yapılmaksızın, hiç kimse bu web sitesinin içeriğini kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayımlayamaz, yayınlayamaz, yeniden basımını, gözden geçirmesini veya görüntülemesine izin verilmez. Bu arada, yazılı bir anlaşma yapılmaksızın, kimsenin NORINCO’ların dışındaki sunucularda bir ayna yapmasına izin verilmez. Bu web sitesinin içeriğini izinsiz olarak kullanmaya yönelik herhangi bir hamle, Çin Halk Cumhuriyeti ve diğer kanunlar ile ilgili uluslararası sözleşmelerin Yetki kanunlarına aykırı olacaktır.

Alan adı ve ticari marka ifadesi:

Alan adı, www.NORINCO.com.cn, www.NORINCO.cn, NORINCO’ya aittir. Bu uzantıların içerikleri, NORINCO’nun yazılı izni olmadan hiçbir kuruluşa veya şahısa kullanmasına izin verilmeyecektir. Web sitesindeki tüm logolar ve ticari markalar NORINCO tarafından Çin’de veya diğer ülkelerde tescillidir. NORINCO tarafından yazılı izin olmadan herhangi bir organizasyon veya şahsın ticari markaların bir bölümünü veya tamamını kullanmasına izin verilmeyecektir.

Gizlilik beyanı:

NORINCO, web sitemizde kayıtlı herhangi bir materyali kamuya açıklamaz, ancak

1. kullanıcılar tarafından yetkilendirilmek;

2. İlgili yasa veya yönetmeliklerle istenilmesi;

3. mahkeme kararları veya hakem kararı ve diğer adli usul şartları gereğince;

4. İlgili hükümet organları tarafından talep edilmesi;5. Kullanıcının şartlarını veya kullanıcıların diğer zararlı davranışlarını ihlal etmek.

 Muafiyet bildirimi:

NORINCO, web sitesini kullanarak ortaya çıkabilecek kesinliği, zamanlamayı, eksiksizliği, güvenilirliği veya herhangi bir sonucunu garanti etmez.NORINCO ve ilgili taraflar, istediğin zaman web sitesine girebilir, bunlara göz atabilir veya kullanamazsın garanti edemez; NORINCO, web sitesi hataları için herhangi bir sorumluluk üstlenmez.Her koşulda, NORINCO ve ilgili taraflar, web sitemize dayalı kararlar veya hareketler için hiçbir sorumluluk üstlenmeyecektir. Aynı şekilde, NORINCO, web sitesine giren veya bu siteyi kullanan herhangi bir doğrudan ve / veya dolaylı kayıp veya ceza veya iş süreksizliği, veri kaybı veya kâr zararları da dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmayan başka herhangi bir kayıp şeklinde herhangi bir sorumluluk üstlenmez.NORINCO ve ilgili taraflar, web sitesine girerken, tararken ve kullanırken bilgisayar sisteminize, yazılımınıza, donanıma, BT sistemine veya mülklerine yapılan zararlar veya kayıplar için hiçbir sorumluluk kabul etmez.NORINCO ve ilgili taraflar, üçüncü tarafların neden olduğu doğrudan veya dolaylı kayıplar için herhangi bir sorumluluk üstlenmeyecektir.

Bağlantı:

NORINCO, diğer web sitelerindeki bağlantılarımızdan bağlantılarımız yoluyla herhangi bir sorumluluk üstlenmeyecektir. Diğer web sitelerinde oturum açtığınızda, bu web sitelerinin NORINCO ile hiçbir ilgisi olmadığını ve NORINCO’nun kontrolü dışındadır olduğunu dikkate almalısınız. Dahası, web sitelerimiz ile diğerleri arasındaki bağlantılar, NORINCO’nun başkalarının içeriği için sorumluluk kabul ettigi veya taahhüt ettiğini ima etmez. Virüs veya programlardan kaynaklanan hasarları önlemek için diğer web sitelerine girmeden önce dikkatli olmalısınız.

Uygulanabilir kanunlar ve yargı alanı:

Bu web sitesi ve bildirimler Çin Halk Cumhuriyeti yasalarına uymalıdır. İnternet sitesinde yer alan tüm uyuşmazlıklar ve beyanları, NORINCO’nun bulunduğu insanların bulunduğu mahkemenin yetkisine tabi olmalıdır.