2016 Yılında Aramıza Yeni Katılan Çalışanlarımızla Düzenlediğimiz Toplantı

Toplantı 15 Temmuz’da NORINCO liderleri ve 2016 yeni çalışanları arasında gerçekleştirildi. Toplantıya NORINCO genel merkezinde ve Pekin merkezli iştiraklerinde 100’den fazla yeni çalışmaya başlayan takım arkadaşlarımız katıldı.

Başkan Zhi Yulin, yeni çalışanlarına önemli bir konuşma yaptı ve NORINCO’nun gelişim tarihini gözden geçirdi. Ardından,  onlardan NORINCO’nun özel misyonunu tam olarak anlamalarını, yüksek hedef ve zor işi yapmalarını ve şirketle birlikte büyümelerini istedi. NORINCO’nun 13. Beş Yıllık Planını tanıtan Cumhurbaşkanı Zhi, NORINCO’nun dünya çapında bir çok uluslu şirket olma hedefinin çalışanların gelişimi için büyük bir aşama oluşturduğuna dikkat çekti ve herkesin bunun farkında olması gerektiğini vurguladı. Nihayetinde, yeni çalışanlara yönelik beklentilerini dile getirdi – ince bir çalışma tarzı geliştirmeli, zorlu çalışma geleneğini sürdürmeli ve sıkı çaba ve zorluklarla kendilerini incitmeli; disiplinleri kesinlikle izlemeli, siyasi olarak hassas olmalı ve kırmızı çizgiyle dokunmamalı; yaptıkları işi başarmak için adanmış ve akıllıca çalışmalıdırlar- şeklinde vurgularda bulundu.

NORINCO’nun CPC Sekreteri Zhang Guanjie ise toplantıya başkanlık etti ve bir özet konuşma yaptı. Yeni çalışanlarını NORINCO ailesine katılmaya davet ederek ideal ve inançlarını sürdürmelerini, zamanın öncüleri olmayı, şirketle birlikte büyümeyi ve genel yeteneklerini geliştirmelerini ve işçilik duygusunu geliştirmelerini istediğini belirtti.

Yeni takım arkadaşlarımızdan bazıları toplantıda kendilerini tanıttılar, NORINCO’ya katılmalarının nasıl hissettirdiğini  kısaca anlattılar ve NORINCO’nun gelişimi için aktif çaba gösterme kararlılıklarını dile getirdiler.

Takım arkadaşlarımız bundan sonraki adımda, NORINCO’nun kalkınma stratejisi, yönetim sistemi ve görgü kuralları üzerine bir dizi eğitim alacaklar ve şirketin stratejik kültürünü daha iyi anlamak, kural ve düzenlemelerine aşina olmak ve gerçek olabilmek adına şirket sergi salonundaki içerikleri de inceleyecekler.